sunum
Yazdır

MAYA GIDA

 

Mayafix

Kırmızı ve beyaz et sektöründeki teknolojik ihtiyaçları karşılamak amacıyla kurulmuş, sektörün en güçlü firması olan MAYA GIDA ÜRETİM SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ. , deneyimli uzman kadrosu ve kaliteli ürün yelpazesi ile birlikte sektörde ‘MAYAFİX FARK YARATIR’ imzasını atmaktadır.

Yılların verdiği bilgi birikimi ile baharat ve baharat karışımlarını müşterilerimize sunarken, üretimlerinin hazırlık sürecinden son ürün elde edilene kadar tüm detayları kendileriyle paylaşmaktayız. Sektörün gerekliliklerini ve geleceğini, deneyimlerimizle ve modern bakış açımızla ön görerek firmaları doğru yönlendirmek öncelikli amacımızdır. Türkiye’deki sektörün önemli bir kısmına hakim olan portföyümüzle birlikte ihracat potansiyelimizi gün geçtikçe arttırmaktayız.

Ürün portföyümüzü sektörün temel ihtiyaçlarından doğan kombiler (ısıl işlem görmüş ürünler, sucuk, füme ürünler, emülsifiye ürünler ‘salam, sosis’, jambon, köfte, hamburger ve döner) ile, müşterilerimize özel kombiler, baharat karışımları (çeşniler), stabilizörler, fonksiyonel karışımlar, antimikrobiyaller, doğal renklendiriciler ve fosfatlar (sucuk, salam, sosis ve Jambon için) oluşturmaktadır

Dünyanın farklı bölgelerindeki damak tatlarını Ar-ge çalışmalarımızla yakalayıp sonsuz hizmet felsefesi ile ilerlerken değişen müşteri beklentilerine uygun üretim anlayışımızla, yüksek standartlarda ürünler ile hizmet vermek yönetim ve kalite politikamız olmuştur. Kalite yönetim sistemimizin temelini ISO 22000:2005, HALAL, ISO 9001:2008 belgeleri oluşturmaktadır.

Topluma, çalışanlarımıza ve müşterilerimize karşı sorumluluklarımızdan ödün vermeden daha kaliteli ve daha hızlı hizmet anlayışını sürdürmek, gelişen üretim standartlarıyla birlikte beklentilere yönelik çalışmalarda bulunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak temel hedefimizdir. Müşterilerimizin teknik alandaki diğer sorunlarında ve çalışmalarında da konusunda uzman kadromuz hizmet sunmaktadır. Karşılıklı güven ve saygı ile müşterilerimizle çözüm ortaklığı kurmaya devam etmek tek temennimiz ve misyonumuzdur.